Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Chiny Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. profil firmy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Eksporter
marki: Easwon
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: $1,000,000-$5,000,000
Rok założenia: 2011
pc Export: 90% - 100%
Wprowadzenie

Założona w 2020 r. Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd (oryginalna nazwa to Easwon International Co., Ltd.) jest nową firmą handlową.Podczas gdy nasi członkowie mają ponad 15-letnie doświadczenie w eksporcie i imporcie.

 

Firma współpracuje z kilkoma holdingami producentów maszyn do obróbki drewna, tartaków, turbin wiatrowych, maszyn rolniczych, które specjalizują się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży w swojej dziedzinie.Każda fabryka ma doskonały system produkcji i kontroli jakości, a także doskonałe techniki.Zapewniają nam one dostarczanie produktów dobrej jakości.

 

Nasz asortyment obejmuje:.

 

1. Maszyny do obróbki drewna: precyzyjna piła panelowa, piła taśmowa, wytaczarka, sadzarka grubości, tokarka do drewna CNC, maszyna do rzeźbienia CNC, okleiniarka krawędziowa, frezarka czterostronna itp.

 

2. Tartak: tartak taśmowy poziomy, system pił taśmowych do drewna, w pełni automatyczna piła taśmowa do drewna, akcesoria tartaczne itp.

 

3. Maszyny rolnicze: pług talerzowy, pług lemieszowy, brona talerzowa, glebogryzarka, siewnik, kosiarka, kultywator, Ridger, sadzarka do ryżu, sadzarka do manioku itp.

 

4. Wózek na kwiaty/wózek na kwiaty/duński stojak na kwiaty

 

Nasze produkty eksportujemy do krajów i regionów na całym świecie, w tym do USA, Europy, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej.Robimy naszą najlepszą jakość i obsługę, aby sprostać wymaganiom klientów.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich przyjaciół zarówno w domu jak i za granicą do odwiedzenia naszej firmy w celu prowadzenia inwestycji i prowadzenia interesów.Mamy również nadzieję, że wspólnie ze wszystkimi przyjaciółmi rozwiniemy biznes.

 

Historia

Założona w 2020 roku, oryginalna nazwa to Easwon International Co., Ltd, zbudowana w 2011 roku.

Usługa

Import i eksport Ruixiang zobowiązuje się być dostawcą, na którym możesz polegać w zakresie naszego zawodu, jakości, komunikacji i usług.Ciężko pracowaliśmy, aby przestrzegać tej zasady od samego początku.

 

Nasz zespół jako profesjonalny dostawca posiada bogatą wiedzę na temat asortymentu.Dzięki ponad 10-letniemu doświadczeniu dostarczamy wysokiej jakości produkty obejmujące maszyny do obróbki drewna, maszyny rolnicze, tartaki poziome, wózki duńskie.Wszystkie produkty zostały dokładnie przetestowane i sprawdzone na rynku.Co więcej, nieustannie dostarczamy klientom wartości (korzystne dla wszystkich, bezpieczeństwo i wygoda) w oparciu o jakość, ale nie tylko.Uważamy, że są one podstawą długoterminowego rozwoju zarówno dla naszych klientów, jak i dla nas.

 

Najważniejsza jest dla nas dobra komunikacja i obsługa.Klienci powinni kupować więcej niż produkty, wszystkie wymagania będą brane pod uwagę.Są jednym z wielu kluczy do sukcesu.Naszą misją jest rozwój z naszym partnerem.

Nasz zespół
Chiny Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. profil firmy 0

Bella Zhang

Generalny dyrektor

10 lat doświadczenia w eksporcie

Telefon komórkowy/Whatsapp/Wechat: +86-15065392273

E-mail: easwon1981@easwonmachinery.com

Chiny Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. profil firmy 1

Tony Zhuang

Kierownik sprzedaży

15 lat doświadczenia w eksporcie

Telefon komórkowy/Whatsapp/Wechat: +86-15153984859

Skype: Seasilkroad

E-mail: easwonintlco@gmail.com

Chiny Linyi Ruixiang Import & Export Co., Ltd. profil firmy 2

Dr Andrei Gareev

Rosyjski starszy konsultant

10 lat doświadczenia w eksporcie

/Mobilny numer: +61403038429

Skype: andrei_0612

E-mail: agareev12@gmail.com